Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Göz6 yetmişyedinci bölüm eleme oyunu (28/12/2016)

Survivor için kıyasıya bir rekabete girişen erkekler ve kızlar takımı haftanın ikinci eleme oyununda karşı karşıya geldi.

Haftanın ilk eleme oyununu kaybeden kızlar rövanşı alıp durumu 1-1'e getirdiler

Video Tarihi: 28.12.2016
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 5
üye profil
Murat Yıldıray 2 yıl önce
Bulutla ecem gitsin en azından zevkli olur erdi ilk hafta elenir gelir ecem kilo vermesi onu daha dinç ve daha hazır hale getirirrn
Murad Orucov 2 yıl önce
Erdi canim kardesim sen bu ne ordu diyordun yani takilma seni seviyoruz oldugun gibi kal Cansin
Sevkal Tamer 2 yıl önce
Erdi Ramazan'la Bulut'un arasını açmaya çalışıyor. Filiz o gevrek gülüşleriyle sinir etmeye başladı. Ben bayanlardan Ecem'in, erkeklerden de ya Fatih'in ya da Bulut'un gitmesini istiyorum. Serenay Survivor'a uygun değil, hayatında spor yapmadığı gibi umurunda da değil. Berna fiziken uygun ama kavgacı bir tip, olmaz. Erdi ise tamamen kabadayı yürüyüşüyle sinir ediyor insanı, fiziki olarak da müsait değil.
fadime aslan 2 yıl önce
bu oyunn erdı olmasın seytermemm fatıh kukla ramazan kımlıgını kısılıgını bıle ortya koyamayan sıveyle kendını one cıkaran bı garıp bulut kendını kaf dagında goruyor erdı kendısı olan bı cocuk ınsan kım oldugunu ne ldugunu unutmuyacak bıyerlere gelınce helal olsun erdı kardesımm yolun acık olsun
Martin Ateş 2 yıl önce
Erdi, Zeyd'in gitti şimdi Ramazana mı akıl veriyosun..hadi abicim hadii...Ramoyla Bulutun arasını bozamayacaksın emin ol ;)